Пластикові картки для державних установ

Державні установи значно відрізняються від приватних підприємств цілою низкою різноманітних чинників

Перш за все, слід розуміти, що для проведення будь-якої серйозної закупівлі, така організація повинна провести тендер на всеукраїнській платформі Prozorro, де зібрана інформація про всі державні тендери. Саме там приватні підприємства можуть отримати державне замовлення, що може стати значним кроком у житті таких компаній. Не винятком є і необхідність закупівлі пластикових карток. Адже коли мова йде про державні установи, то ми говоримо про значні замовлення, які не будуть обмежуватися кількома десятками карток.

Тому, тут варто розуміти, що будь-який приватний підприємець, компанія якого займається виробництвом саме таких пластикових карток, буде зацікавлений у тому, щоб отримати замовлення від державної організації. Варто зазначити, що взяти участь у тендері можна лише попередньо пройшовши реєстрацію на окремих платформах, таких як tender.uub.com.ua. Не зважаючи на те, що самі тендери проводяться на сайті Prozorro, пряма реєстрація там неможлива. Саме тому і виникає необхідність користуватися додатковими сервісами.

Пластикові картки можуть знадобитися державній установі за кількох причин. Кожну з них слід розглянути окремо.

1. Банківські картки

Для закупівлі банківських карток, держава також повинна проводити тендер. Це зумовлено чинним законодавством України та не може бути проігнороване з боку державної структури. Таким чином, виконавець знаходиться шляхом проведення своєрідного аукціону, де і визначається переможець, що і отримує контракт.

2. Ідентифікаційні картки

Нерідко у державних установ виникає необхідність у придбанні пластикових карток, які б служили ідентифікаторами особистості. Ця необхідність може бути зумовлена низкою чинників, а для її реалізації державна структура необхідна провести тендер, адже частіше за все, це замовлення буде масштабним.

3. Клубні або дисконтні картки

Тут також необхідне проведення аукціону, який, як і всі інші, буде проходити у три етапи, після яких і буде визначений остаточний переможець.

4. Картки для оплати паливних, проїзних та інших видів послуг

Державна організація забезпечує працівників певними матеріалами, доступ до яких є лише через певний вид спеціальних карток. Наприклад, у власності державної установи є декілька автомобілів та особи, які мають право користуватися ними у виконанні своїх службових обов’язків. Але для сплачування пального або витрат на паркування, така людина не може отримувати готівку через складність контролю за такими витратами. Задля цього державна організація замовляє розроблення спеціальних пластикових карток, через які можлива буде сплата лише певного виду послуг. Так, людина, яка користується службовим автомобілем в робочий час, зможе поповнити запаси пального, сплативши послуги за допомогою цієї картки.

Дізнатися більше про проведення тендерів на пластикові картки можна за цим посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tendery-na-plastykovi-karty-v-prozorro. Окремо варто зазначити, що тендери проводяться абсолютно на всі види державних закупівель. Цю систему було введено для того, щоб забезпечити максимальну прозорість закупівлі товарів послуг та робіт у державному секторі. Адже таке замовлення може бути значним кроком для розвитку відносно невеликого амбіційного підприємства. А саме такі організації і повинні задавати напрямок розвитку бізнесу країни. За умов абсолютної чесності у цьому секторі, наслідком буде зростання економіки та здорової конкуренції, а значить, і підвищення якості роботи всього сектору.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *