Як купити державну землю

У процесі розвитку бізнесу, часто можуть виникати ситуації, коли потрібно придбати додаткову землю. Так вже вийшло, що велика частина цікавої вільної землі, яка може потенційно залучити покупців, належить державним структурам. Так що якщо у вас виникла необхідність придбати такий шматок землі для власної підприємницької діяльності, то в процесі швидше за все виникне багато проблем. Сама суть покупки державної землі часто пов’язана з великою кількістю неприємних для підприємця ситуацій.

У підсумку це залучаючи до того, що виникла гостра необхідність якось вирішити цю проблему і побудувати новий процес, за допомогою якого покупка державної землі стане куди більш простим завданням. Зараз все це ще повністю не налагоджено, проте найближчим часом вступить в силу новий процес, який в значній мірі спростить базові механізми. З його допомогою кожен підприємець отримає можливість придбати державну землю за досить вигідною ціною. Причому зробити це можна без корупційних схем, що часто можна було зустріти в цій галузі за всіх часів.

Суть нового процесу покупки державної землі

Також варто сказати кілька слів про сам процес покупки державної землі, який вже дуже скоро вступить в силу. Тут мова йде перш за все про те, щоб зробити все максимально відкритим і прозорим. Проблема корупції завжди дуже гостро стояла в Україні. Однак на даний момент, вирішити цю проблему все ж можна. Принаймні, держава крок за кроком йде до цього завдання, намагаючись тим самим звільнитися від даної хвороби і почати цілковито новий етап свого розвитку.

Суть нового процесу покупки землі полягає в тому, що реалізовуватися вона буде на відкритому порталі Прозорро. Даний майданчик знайомий кожному підприємцю, який веде активну діяльність по розвитку свого бізнесу і використовує при цьому сучасні інструменти. Реєстрація на порталі можлива тільки через спеціалізовані акредитовані майданчики, серед яких якісно виділяється sale.uub.com.ua. Тут ви без проблем зможете стати повноцінною частиною проведення електронних аукціонів і зможете користуватися більш сучасними методиками пошуку клієнтів і виконавців.

Суть процесу полягає в тому, що кожен підприємець повинен буде попередньо пройти реєстрацію, після чого у нього виникне можливість брати участь в електронному аукціоні. Якщо ми говоримо про торгівлю земельними ділянками, то тут мало що буде відрізнятися від проведення стандартних аукціонів через Прозорро. Державна організація, уповноважена продати ту чи іншу земельну ділянку, буде формувати спеціальний аукціон, на якому і буде вирішена його доля. Перевага в тому, що такі електронні аукціони можуть проводитися повністю відкрито і при цьому у них немає необхідності доводити свою чесність. Детальніше можна дізнатися тут sale.uub.com.ua/filter/land-parcel

За всіма діями, які відбуваються всередині майданчика Прозорро, можуть спостерігати будь-які зацікавлені особи. При виникненні будь-яких підозр про те, що все це могло бути сфабриковано і якась угода пройшла нечесно, цю інформацію можна передати до відповідного органу. Саме він в результаті буде проводити повноцінне розслідування, в ході якого і буде прийнято рішення щодо того, правомірною була операції з купівлі землі чи ні. Все це повинно добре вплинути на ринок державної землі і дати можливість підприємцям розширюватися і конкурувати відкрито. Головна перевага полягає в тому, що в цьому ланцюзі повністю виключена можливість вплинути на рішення державної структури щодо того, кому саме варто продавати ту чи іншу земельну ділянку. Так що багато хто чекає того моменту, коли ця система вступить в законну силу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *